Kontakt & Öppettider

ARKIVET Vasastan
Norrtullsgatan 33
113 27 Stockholm
Tel: 072-969 20 00

ARKIVET Östermalm
Nybrogatan 44
114 40 Stockholm
Tel: 073-232 70 00

ARKIVET Göteborg
Järntorget 4
413 04 Göteborg
Tel: 070-853 09 14

ÖPPETTIDER
(gäller alla 3 butiker)

Måndag – Fredag 11-18
Inlämningen är öppen 11-17.45
Lördag 11-17 (ingen inlämning)
Söndag 12-16 (ingen inlämning)
Sista torsdagen varje månad har vi öppet fram till kl 20:00, då tar vi även emot kläder.


KONTAKTPERSONER

Caroline Hamrin
Grundare och Butiksägare
caroline.hamrin@arkivetsthlm.se

Emma Sundberg Wallman
Marknad och Hållbarhetsansvarig
emma.sundbergwallman@arkivetsthlm.se

Meitalle Cohen
Ekonomi och HR
meitalle.cohen@arkivetsthlm.se

Amanda Isenborg
Assisterande Butikschef ARKIVET Vasastan
amanda.isenborg@arkivetsthlm.se 

Frida Hallgren
Butikschef ARKIVET Östermalm
frida.hallgren@arkivetsthlm.se

Ida Nylén
Butikschef ARKIVET Göteborg
ida.nylen@arkivetsthlm.se

Nicolina Schöldquist
Assisterande Butikschef ARKIVET Göteborg
nicolina.scholdquist@arkivetsthlm.se 

Ebba Schultz
Visual Merchandiser
ebba.schultz@arkivetsthlm.se

Rebecca Janby
Social Media Manager
rebecca.janby@arkivetsthlm.se

För generell info:
info@arkivetsthlm.se

Sök jobb hos oss:
jobb@arkivetsthlm.se